українська російська англійська
Перші два електропоїзди "Hyundai Rotem" вже прибули в Одеський порт
12.03.2012 | 15:22
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Перші два склади міжрегіональних електропоїздів виробництва «Hyundai Rotem» вже прибули в Одеський морський торговельний порт. Увечері 11 березня в порт Одеси їх доставив спеціальний морський транспорт. Про це повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Леонід Лобойко. Він розповів, що наразі здійснюються митні процедури, після чого розпочнеться вивантаження техніки. Фахівці розраховують, що вивантаження триватиме упродовж двох-трьох днів.  Потім електропоїзди будуть доставлені у мотор-вагонне депо Одеса-Застава-1, де здійснюватиметься  їх підготовка до транспортування на Південну залізницю до станції Харків.

Для прийому електропоїздів виробництва «Hyundai Rotem»  у депо Одеса-Застава-1 працівники Одеської залізниці здійснили поточний ремонт цехів та тракційних колій, які знаходяться безпосередньо у депо.

До того для формування і відстоювання електропоїздів укладено додаткову колію. На деповських коліях були замінені на нові шпали та стрілочні переводи. Також в цехах встановлені нові освітлювальні прилади.

Також готові до прийому іноземних колег-залізничників робочі місця та кімнати для відпочинку.

Як повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці, вже відвантажені третій та четвертий склади міжрегіональних електропоїздів, вони так само  прибудуть в Україну морем  у середині квітня, а п’ятий та шостий –  у першій декаді травня поточного року. Введення в експлуатацію 6 складів електропоїздів буде здійснено  до 1 червня 2011 року.

Нагадаємо, що відповідно до укладеного контракту з корейською компанією «Hyundai Rotem» на закупівлю 10 міжрегіональних двосистемних поїздів поставку 4-х інших електропоїздів буде здійснено до кінця 2012 року.

Довідково:

Вагони міжрегіональних електропоїздів обладнані: клімат-системою; герметичними міжвагонними переходами; вакуумними туалетами; кріслами, що регулюються; моніторами для перегляду відеопродукції; багажними полицями та багажними відсіками для великогабаритного багажу; буде надана можливість харчування та користування Internet (Wi-Fi); один із головних вагонів електропоїзда обладнаний 2 місцями, які пристосовані для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

версія для друку