українська російська англійська
Відкрито відновлений після пожежі Львівський державний цирк
12.03.2012 | 16:03
Прес-служба Міністерства культури

10 березня 2012 року відкрито відновлений після пожежі Львівський державний  цирк новою програмою «Караван з Європи». Відкриття відбулося за участю Міністра культури Михайла Кулиняка.

Нагадаємо, що в ніч на 23 березня 2011 року у приміщенні Львівського цирку сталася пожежа, загальна площа якої склала більше ста метрів. Унаслідок руйнівної сили вогню було пошкоджено купол і частину глядацького залу.

Загалом на відновлення Львівського цирку з державного бюджету було виділено 8,2 млн. гривень.

В урочистому вітанні з нагоди відкриття відновленого цирку Міністр культури Михайло Кулиняк зазначив: «Минуло менше року –  і Львівський цирк знову запрацював. Це – велика радість, приємно бачити дитячі усмішки, тим більше, що цей цирк – єдиний у всій Західній Україні».

«Ремонт Львівського цирку, -- додав Михайло Кулиняк,  – той приклад, коли добре спрацювала влада на усіх рівнях. Процесом відновлення приміщення цирку цікавився Президент України. Коли йдеться про дітей, не може бути зволікань».

Комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник повідомив  представникам ЗМІ, що адміністрація та артисти дуже вдоволені проведеним ремонтом. «Було дуже багато скептиків, що після пожежі цирк закриється надовго, але все вийшло на добре. Ми отримали дуже якісну сцену, освітлення, фойє. Тепер цирк просто зобов’язаний радувати глядачів все новими і новими програмами», - сказав Роман Здреник.

 

версія для друку