українська російська англійська
Сумська ОДА: У 2011 році до обласного бюджету надійшло 1,9 млрд. грн., що на 46% більше, ніж у 2010-му
12.03.2012 | 17:17
Сумська ОДА

У 2011 році до обласного бюджету Сумщини надійшло 1,9 мільярда гривень, що на 46% більше, ніж за попередній рік. Про це у ході прес-конференції повідомив перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Віктор Чернявський.

За його словами, позитивних показників наповнення обласної казни вдалося досягти за рахунок надходження власних та закріплених доходів, яких було перераховано 404 мільйони гривень, що на 103 мільйони або на 31%  більше, ніж у 2010 році.

Крім того, область отримала дотації вирівнювання з Державного бюджету у розмірі 319 мільйонів гривень, додаткових дотацій – 96 мільйонів та 1 мільярд гривень субвенцій.

Посадовець детально зупинився і на видатковій частині бюджету, яка також збільшилася і склала 2 мільярди гривень.

«Завдяки збільшенню дохідної частини, ми отримали можливість реалізувати низку програм соціального спрямування», – зауважив посадовець.

У минулому році було профінансовано 34 обласні програми на суму 154 мільйони гривень. Ці кошти було спрямовано на реалізацію програм «Здоров'я нації», «Цукровий діабет», «Розвиток олімпійського руху та фізичної культури», «Оздоровлення та відпочинок дітей» тощо.

На реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери за рахунок коштів бюджету розвитку використано 64 мільйони гривень, зокрема, на добудову Сумського обласного психоневрологічного диспансеру, Охтирської центральної районної лікарні.

Реконструкція обласного театру для дітей та юнацтва, ремонт центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів фінансувалися виключно з обласної казни.

версія для друку