українська російська англійська
На Буковині - пік активності операції "Первоцвіт - 2012"
13.03.2012 | 10:17
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Державною екологічною інспекцією у Чернівецькій області розроблено комплексний план проведення операції «Первоцвіт»  із залученням працівників МВС, лісової охорони, засобів масової інформації та громадськості.

7 березня спільно з журналістами ТРК Чернівці проведено перевірку можливих місць продажу ранньоквітучих видів рослин. У результаті проведеної операції спільно з представниками МВС вилучено 316 квіток виду шафран Гейфелів. На жаль, порушник втік з місця продажу, квіти були конфісковані та роздані в дитячих установах міста.

Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області інформує, що під час проведення операції «Первоцвіт - 2012» перевірки охоплять всю територію Буковини, будуть перевірятись місця збору рідкісних рослин, засоби перевезення та місця можливої реалізації:

Крім того посилився державний екологічний контроль в пунктах пропуску через державний кордон. Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області не допустить збору та реалізації таких рідкісних та зникаючих видів рослин як:

 

 - шафран Гейфелів

 

 - підсніжник білосніжний

 

 - білоцвіт весняний

 

 - рябчик шафовий

 

 - брандушка різнобарвна

 

 - черемша та інші.

 

 Про факти незаконної реалізації рослин просимо негайно повідомляти Держекоінспекції .

версія для друку