українська російська англійська
Хмельницька обласна дитяча лікарня отримала новий реанімобіль
13.03.2012 | 10:36
Хмельницька ОДА

«Медична галузь і на 2012 рік залишається пріоритетною в діяльності обласної влади. Президент України Віктор Янукович вимагає, щоб ми працювали над наближенням медичних послуг до потреб людини, підвищенням їх якості. Сьогоднішня подія - передача в експлуатацію реанімобіля для обласної дитячої лікарні, є черговим свідченням того, що ми працюємо в цьому напрямку», - сказав голова облдержадміністрації, спілкуючись з медичними працівниками закладу. Новий FIAT Ducato оснащений всім необхідним обладнанням, щоб надати високоспеціалізовану невідкладну медичну допомогу важкохворим діткам. Його вартість 900 тисяч гривень.

Василь Ядуха окрему увагу приділив питанню реформування медичної галузі, розповів про нові соціальні ініціативи, нову якість державної соціальної політики.

Говорячи про обласну дитячу лікарню як позитив відмітив те, що серед 55 лікарів, які працюють у закладі, більше 30% - молоді спеціалісти.

Щорічно в закладі надається допомога понад 42 тисячам маленьких пацієнтів, 7 тисяч проходять лікування у стаціонарі. «Ми знаємо проблематику даного закладу. Велика кількість дітей отримує тут допомогу. Я вважаю, що ми маємо приділити максимум уваги розвитку лікарні. Коли з робочим візитом перебував на Хмельниччині Президент України, я попросив його підтримки щодо будівництва лікувально - діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні та неонатального центру. Ми опрацьовуємо це питання, щоб саме в цьому році відкрити фінансування з державного бюджету і процес запустити», - наголосив Василь Ядуха. Він відмітив, що фінансування медичної галузі, як в 2011 році так і в поточному році забезпечено стовідсотково. Видатки на галузь у 2012 році збільшуються на 19%. «В планах дуже багато – це і подальше введення в експлуатацію наших поліклінік, облаштування палат для ветеранів, ремонт відділень в кожній лікарні, придбання карет швидкої медичної допомоги, будівництво і здача в експлуатацію перинатального центру», - зауважив очільник краю.

Василь Ядуха пообіцяв, що обласна влада і надалі працюватиме над оновленням матеріально-технічної бази закладів, зокрема і обласної дитячої лікарні. «Ми проаналізували кількість викликів, на жаль вони збільшуються. Якщо в 2010 році їх було 960, то в 2011 вже близько 1200. Тому і надалі будемо працювати по оновленню матеріально-технічної бази, в тому числі автомобілів та реанімобілів», - наголосив Василь Ядуха. Він висловив сподівання, що медики області докладатимуть максимум зусиль, аби зберегти здоров’я маленьких подолян, пообіцяв, що обласна влада всебічно сприятиме розвитку медичної галузі краю.

Після спілкування очільник краю оглянув нову машину, ознайомився з роботою реанімаційного відділення лікарні.

 

версія для друку