українська російська англійська
Микола Азаров: Міністр фінансів у березні поїде у Вашингтон домовлятися з МВФ
13.03.2012 | 12:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Міністр фінансів Юрій Колобов на доручення Глави Уряду у березні відвідає Вашингтон, де зустрінеться з новим керівництвом місії Міжнародного валютного фонду для обговорення питань співпраці між Україною та МВФ.

Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров повідомив журналістам у вівторок.

"Я доручив Міністру фінансів цього місяця поїхати у Вашингтон, щоб зустрітися з новим керівником місії МВФ і розпочати обговорення всіх питань, які є у нашому співробітництві", - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що Україна виконує програму співробітництва і наразі не веде переговорів з МВФ про реструктуризацію своєї заборгованості. "Ми поки що не ведемо ніяких конкретних переговорів щодо реструктуризації нашої заборгованості. Навпаки: у січні ми сумлінно погасили визначену угодою частину тієї заборгованості, яку у 2008 році попередній Уряд зробив", - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що отримані попереднім Урядом кошти у сумі 11 млрд доларів "пішли, як вода в пісок". "У 2008 році попередній Уряд одержав величезну суму: 11 мільярдів доларів. А куди пішли ці гроші? Що на них побудовано? Назвіть хоч один об’єкт в Україні, який був збудований на ці кошти - вони пішли, як вода в пісок. А ми зараз відриваємо кошти від економіки та соціальної сфери і повертаємо їхню заборгованість", - підсумував Прем’єр-міністр.

версія для друку