українська російська англійська
Микола Азаров: Щоб люди довіряли спадкоємності влади, необхідно ліквідувати несправедливість
13.03.2012 | 15:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров наголошує на важливості відновлення довіри громадян до влади, довіри до її рішень. Виплати компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР потрібно продовжити, щоб ліквідувати несправедливість, оскільки 6 млн. людей отримали цю компенсацію, а 6 млн. – не отримали. Про це Глава Уряду заявив на зустрічі з керівниками представництв іноземних компаній, які працюють в Україні.

«Вийшла така ситуація, що 6 млн. людей отримали цю компенсацію, а 6 млн. – не отримали. Це справедливо? Люди повинні довіряти владі, незалежно від того, хто цю владу очолює. Це дуже важливо. Тому це дуже важке рішення, дуже непросте. Але якщо ми хочемо, щоб люди нам довіряли, вірили у послідовність влади, відповідальність ухвалюваних рішень, значить, ми повинні були ліквідувати цю несправедливість. І ми її ліквідуємо», - повідомив Микола Азаров, зауваживши, що хоча на перший погляд рішення про повернення вкладів населенню є суперечливим. 

«Так, я критикував його свого часу, коли воно було прийняте на початку 2008 року. Я вважав його абсолютно економічно недоцільним. І все, що я говорив, абсолютно підтвердилося тоді, абсолютно все. Я під будь-якою літерою, під будь-яким словом підпишуся», - сказав Микола Азаров.

Сьогодні ж виплати підтверджені зростанням економіки та розвитком внутрішнього ринку.

 

версія для друку