українська російська англійська
Микола Азаров: За два роки промислове виробництво зросло на понад 20%
13.03.2012 | 15:48
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Зростання промислового виробництва в Україні за два останні роки склало понад 20%. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з керівниками представництв іноземних компаній, які працюють в Україні.

«Зростання промислового виробництва у нас рекордне – понад 20% за ці два роки. Це не просто сухі цифри, це колосальна кількість інфраструктурних об'єктів, яких, ми можемо прямо сказати, побудовано за два роки більше, ніж за всі 20 років незалежності України», - наголосив Микола Азаров.

Він повідомив, що за час діяльності Уряду збудовано чимало великих інфраструктурних об’єктів: десятки найсучасніших лікарень та шкіл; сучасні аеропорти, стадіони, мости; у Києві введено в експлуатацію 4 станції метро; тільки у 2011 році збудовано 2 тис. км доріг.

За словами Глави Уряду, обсяг будівельно-монтажних робіт за минулий рік склав понад 60 млрд. грн..

Микола Азаров наголосив на відновленні будівельної галузі. «Одного тільки житла ми ввели майже 10 млн. кв. м. У кращі роки, коли працювала будівельна індустрія панельного домобудування, Україна будувала 15 млн.», - сказав Прем'єр-міністр.

При цьому він повідомив, що Уряд ставить перед собою завдання приступити до реалізації програми «Доступне житло".

 

версія для друку