українська російська англійська
Уряд збільшуватиме автоматичне відшкодування ПДВ симетрично прозорості бізнесу
13.03.2012 | 16:31
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров закликав бізнес працювати прозоро – тоді проблема відшкодування ПДВ вирішиться швидше. На цьому Глава Уряду наголосив під час зустрічі з керівниками представництв іноземних компаній, які працюють в Україні.

Микола Азаров повідомив, що Уряд щорічно виплачує величезні суми відшкодування податку на додану вартість – минулого року виплачено у два рази більше, ніж у 2009 році. «Ми вийшли приблизно на 70% відшкодування ПДВ в автоматичному режимі», - поінформував Прем'єр-міністр, зазначивши, що проблема ще не вирішена до кінця.

«І тут повинна бути вулиця з двостороннім рухом. З одного боку, ми говоримо: давайте будемо працювати у прозорому режимі, і тоді ця проблема буде вирішуватися значно швидше. З іншого боку, ми, безумовно, вимагаємо від Податкової служби, щоб вона працювала оперативно і добропорядні компанії переводила на автоматичний режим, і взагалі не допікала їм своєю увагою», - наголосив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також наголосив, що Уряд робить все для створення сприятливих умов ведення бізнесу в Україні. Зокрема, проведено адміністративну реформу (зменшено адміністративне втручання в бізнес), введено систему «єдиного вікна», продовжується дерегуляція підприємницької діяльності  (скасовано 54 тис. різних регулятивних актів).

«Ми не зупиняємося на цьому. Ми не вважаємо, що ми завершили цю роботу. Ми бачимо серйозний опір бюрократії, і, тим не менше, ми сповнені рішучості довести дерегуляцію до свого логічного завершення», - зазначив Микола Азаров.

«Ми готові проводити всі необхідні реформи, всі необхідні заходи шляхом узгодження з усіма організаціями, що представляють і роботодавців, і робітничий клас, і підприємців», - запевнив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку