українська російська англійська
Нова редакція Митного кодексу дасть потужний імпульс для розвитку бізнесу
13.03.2012 | 17:12
Прес-служба Державної митної служби

Нова редакція Митного кодексу дасть потужний імпульс для розвитку бізнесу. Про це заявив Голова Державної митної служби Ігор Калєтнік сьогодні під час зустрічі з торговими представниками та радниками з економічних питань посольств країн – членів ЄС, Швейцарії та США.

"264 народних депутати сьогодні проголосували за ухвалення нової редакції Митного кодексу з усіма зауваженнями Президента. Після його підписання Главою держави та через місяць після офіційного опублікування новий Митний кодекс набере чинності. Сподіваємося, що це станеться вже 1 травня", – сказав Ігор Калєтнік.

Він також зазначив, що Кодекс вже отримав схвальну оцінку європейської та світової бізнес-спільноти. Адже він максимально адаптує українське митне законодавство до міжнародних норм. Він забезпечить максимальне спрощення та прискорення митних процедур, а відповідно – і збільшення товарообігу.

Голова Держмитслужби закликав представників дипкорпусу долучитися до аналізу того, як на практиці працюватимуть положення нового Митного кодексу.

 

 

версія для друку