українська російська англійська
Держкомтелерадіо співпрацюватиме з Науково-дослідним центром правової інформатики
13.03.2012 | 18:14
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

7 березня Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович  та директор Науково-дослідного центру правової інформатики Національної академії правових наук  Володимир Пилипчук підписали Угоду про співпрацю між Державним комітетом телебачення і радіомовлення України  та Науково-дослідним центром правової інформатики Національної академії правових наук.

Згідно з підписаною угодою Комітет та Науково-дослідний центр планують організовувати та координувати наукові дослідження в сфері інформаційного права, а також застосовувати їх результати у процесі підготовки проектів законів та інших нормативно-правових актів. З цією метою планується  залучати фахівців і експертів Комітету та центру до розробки концепцій законів та нормативно-правових актів, створювати спільні робочі групи, організовувати конференції, симпозіуми, семінари, круглі столи з обговорення проблем, що стосуються специфіки діяльності сторін. Заплановано також  проведення спільних наукових експертиз та надання консультацій з питань, які складають взаємний інтерес.

Окрім того, Угода передбачає можливість створення спільних координаційно-дорадчих органів для практичної реалізації результатів такої співпраці.

Угода підписана на три роки з можливою її пролонгацією на такий же термін. Угода набрала чинності з дня її підписання.

 

 

 

версія для друку