українська російська англійська
Микола Азаров: Україна ні перед ким на коліна не стала, знайшовши свій шлях виходу з кризи
14.03.2012 | 10:27
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна ні перед ким на коліна не стала, як не було важко, знайшла свій шлях виходу з кризи та розпочала наймасштабніші за історію незалежності перетворення в країні. Так охарактеризував роботу Уряду за два роки Прем’єр-міністр України Микола Азаров 14 березня під час засідання Кабінету Міністрів.

За минулі два роки наші люди мали постійну роботу. Отримували нові робочі місця і поверталися з вимушених відпусток за власний рахунок на старі. За два роки люди жодного разу не підраховували збитки від обвалу гривні, від втрати заощаджень. Зарплати, пенсії, соціальні виплати не скорочувались, а навпаки, зростали. Держава припинила нарощувати запозичення і крок за кроком, вчасно розплачувалася з минулими боргами.

«Ми взялися за такі проблеми, які майже всі двадцять років були поза увагою урядів, - зазначив Микола Азаров. - За нарощування випуску доступних вітчизняних товарів. За якість всього того, що споживають наші люди. За стабільність цін і достаток продукції на продовольчому ринку і будівництво для цього овочесховищ і оптових ринків. За прискорення будівництва житла і перебудову житлово-комунального господарства. За впровадження енергоощадних технологій: від звичайного під’їзду до великого підприємства. За розвиток ІТ-технологій та якість освіти для наших дітей. А також за звільнення бізнесу від адміністративних і фіскальних перепон. За спрощення і здешевлення для людей різноманітних бюрократичних процедур. І за скорочення самої бюрократії та економію коштів на утримання чиновників».

Прем’єр-міністр підкреслив, що все це робилося за умов несприятливих зовнішніх впливів.

«Але Україна ні перед ким на коліна не стала, як не було важко», - наголосив Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що все це ще не кінцевий підсумок роботи, до «завершення будівництва» працювати ще дуже багато.

«Очевидно, що ми знайшли свій шлях виходу з кризи і розпочали наймасштабніші за історію незалежності перетворення в країні», - зазначив Глава Уряду, додавши, що все це дає сьогодні можливість так «підняти планку» завдань, як два роки тому важко було уявити. А головне – виконувати ці завдання.

 

 

версія для друку