українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Масштабні соціальні перетворення будуть відчутними, активними і безповоротними
14.03.2012 | 10:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Масштабні соціальні перетворення будуть відчутними, практичними, активними і безповоротними. На цьому наголосив  Прем’єр-міністр України Микола Азаров 14 березня під час засідання Кабінету Міністрів

Микола Азаров нагадав, що два роки роботи Уряду дали змогу розпочати наймасштабніші за історію незалежності перетворення в країні.

«Саме тому Президент України проголосив початок нової соціальної політики і визначив чотири напрямки масштабних соціальних ініціатив, - зазначив Микола Азаров. -   Вони спрямовані, перш за все, на подолання неприпустимого майнового розшарування серед громадян України, на відновлення соціальної справедливості».

Прем’єр-міністр нагадав, що в понеділок Міністерство фінансів за його дорученням розпочало підготовку змін до державного бюджету на 2012 рік, спрямованих на виконання соціальних ініціатив Президента України.

«Водночас буде відбуватися середньотермінове бюджетне планування на основі нової соціальної політики, - повідомив Глава Уряду. - Тобто, масштабні соціальні перетворення будуть відчутними, практичними, активними і безповоротними».

 

 

версія для друку