українська російська англійська
Уряд гарантує: бізнес в Україні буде комфортним для чесних компаній
14.03.2012 | 11:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду заявив про підтримку в Україні «клубу чесного бізнесу». За його словами, про встановлення прозорих правил ведення бізнесу йшлося на зустрічі з найбільшими іноземними інвесторами в Україні 13 березня. 

«Для тих компаній, які приєднаються до «клубу чесного бізнесу», бізнес в Україні буде дійсно комфортним. Контролюючі і перевіряючі органи забудуть дорогу до добросовісних платників – це Уряд гарантує», - запевнив Микола Азаров.

Глава Уряду повідомив, що під час зустрічі з бізнесменами відбулася відверта розмова щодо встановлення стабільних і прозорих правил гри. «Головне, чого чекає бізнес, і що я твердо обіцяв – це передбачуваність і послідовність рішень влади. Стабільність і прозорість правил гри», - сказав Микола Азаров, додавши, що з іншого боку, бізнес-асоціації стоять на порозі того, щоб прийняти корпоративний кодекс, який визначив би дуже прості, але дуже потрібні Україні правила роботи бізнесу. Наприклад: не давати хабарі. Не платити зарплату в «конвертах». Не шукати шпарин для уникнення від оподаткування. Не завищувати ціни. І тому подібне. «Це власна ініціатива бізнесу. Отже, недаремно ми працювали, щоб перевернути ситуацію і утвердити правдиві цінності. Тепер разом ми можемо відповідально формувати позитивний, привабливий діловий імідж України», - наголосив Микола Азаров.

Крім того, Микола Азаров повідомив, що Уряд серйозно почав долучати громадянське суспільство до формулювання державної політики, радитися щодо перетворень у країні. «А сьогодні ми маємо час, щоб разом з учасниками ринку, з громадськістю аналізувати як ідуть перетворення, що необхідно змінити і покращити. Це абсолютно новий алгоритм відносин бізнесу і влади. Я б назвав його «режимом комфорту для добросовісних компаній». Я сказав інвесторам: Уряд не буде добродушним, але буде добросовісним партнером», - наголосив Микола Азаров.

 

 

версія для друку