українська російська англійська
Постраждалій внаслідок резонансного злочину в м. Миколаєві надається медична допомога за державний рахунок у повному обсязі
15.03.2012 | 10:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Віце-прем’єр-міністр України - Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова провела розмову з головою Миколаївської обласної державної адміністрації Миколою Кругловим щодо стану потерпілої внаслідок резонансного злочину в м. Миколаєві та доручила забезпечити постраждалу необхідною медичною допомогою.

Микола Круглов повідомив, що медики оцінюють стан постраждалої як стабільно важкий. Він запевнив, що постраждалій за державні кошти надається медична допомога у повному обсязі, вона забезпечена усіма необхідними медичними препаратами та витратними матеріалами. Для надання медичної допомоги залучені усі необхідні висококваліфіковані фахівці. 

Раїса Богатирьова під час розмови з головою Миколаївської обласної державної адміністрації запропонувала транспортувати постраждалу на лікування до Києва. Микола Круглов повідомив, що були проведені консультування з київськими фахівцями, і наразі у зв’язку зі станом хворої транспортування спеціалісти вважають небажаним. Завтра київські фахівці приїздять до Миколаєва, і питання щодо транспортування постраждалої до Києва буде вирішено остаточно.

 

 

 

версія для друку