українська російська англійська
Микола Присяжнюк в США презентує концепцію нової аграрної політики України
15.03.2012 | 13:55
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк 15-16 березня перебуває з робочим візитом в Вашингтоні (США).

Візит здійснюється з метою презентації концепції нової аграрної політики України та обговорення перспективних механізмів співпраці з американськими урядовими і бізнес-колами, а також Світовим банком. Окрема увага приділяється питанням залучення інвестицій у агропромисловий сектор України та співпраці у галузі виробництва етанолу.

Зокрема, програмою візиту передбачені зустрічі з Директором сектору сільського господарства та розвитку сільських територій Світового банку Юргеном Вогелем, із в.о. заступника Міністра сільського господарства США з питань фермерства та закордонної сільськогосподарської служби Майклом Скюсем, головним переговірником з питань сільського господарства при Офісі торгівельного представника США Послом Сідік’юї.

Також програмою візиту передбачено зустрічі із заступником Адміністратора Агентства США з міжнародного розвитку з питань Європи та Євразії (USAID) Алєксандрою Пейдж та представниками найбільших американських сільськогосподарських компаній.

Крім того, Міністр агрополітики України Микола Присяжнюк дасть інтерв’ю в прямому ефірі телерадіокомпанії “Голос Америки” та низці інших інформагентств.

версія для друку