українська російська англійська
НКЦПФР продовжує планову перевірку саморегулівних організацій
15.03.2012 | 16:14
Прес-служба Національної комісія з цінних паперів та фондового ринку

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) продовжує планову перевірку саморегулівних організацій, що працюють на вітчизняному фондовому ринку. Так, після початку перевірки ПАРД (Професійної асоціації реєстраторів та депозитаріїв), Комісія розпочала перевірку УАІБ (Української асоціації інвестиційного бізнесу) та АУФТ (Асоціації «Українські фондові торговці»).

«Аналіз діяльності саморегулівних організацій вже певний час є одним із важливих завдань Комісії, мета - перегляд місця та ролі СРО в системі фондового ринку, оптимізація та підвищення ефективності їх роботи. Тому у нас на «порядку денному» - оцінка та аналіз роботи всіх трьох СРО, що функціонують на фондовому ринку, перед процедурою видачі їм відповідних свідоцтв, формування узагальнених висновків за їх результатами, та подальше удосконалення роботи цих інститутів», - зазначив Євген Воропаєв, член НКЦПФР, який курує контрольно-правову діяльність регулятора.

Варто зазначити, що за результатами першого етапу перевірки ПАРД запланована додаткова перевірка СРО для уточнення окремих питань.

Очікується, що перевірка всіх саморегулівних організацій може бути закінчена 30 квітня цього року.

 

версія для друку