українська російська англійська
Загальний фонд місцевих бюджетів Кіровоградщини у 2011 році виконано на 102,3%
15.03.2012 | 17:45
Кіровоградська ОДА

15 березня в Кіровоградській облдержадміністрації відбулось публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2011 рік.

За словами начальника головного фінансового управління Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Шеремета, в цілому до загального фонду місцевих бюджетів власних і закріплених доходів у минулому році надійшло  1 млрд. і майже 207 мільйонів гривень, що становить 102,3% до запланованих місцевими радами показників.

Значну частину при формуванні бюджету області становлять плати за використання природних ресурсів і за ліцензії на певні види послуг. Та все ж левова частка формування обласної казни належить податкам на доходи фізичних осіб.

«В цілому приріст доходів загального фонду склав 17,1%, - зазначив Сергій Шеремет, - до спеціального фонду місцевих бюджетів без урахування відповідних трансфертів з державного бюджету, надійшло 232 млн. грн., що становить 101,8% до запланованих показників».

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов зауважив, що незважаючи на те, що у 2011 році вдалося збільшити надходження до місцевих бюджетів, спинятися на досягнутому не варто, та 2012 році показник зростання доходів наповнення бюджетів повинен сягнути 20%.

 «Особлива увага у статті видатків повинна приділятися оптимізації, варто активізувати і впровадження енергозберігаючих технологій», - наголосив Віктор Серпокрилов. Він висловив переконання, що такі кроки сприятимуть значній економії бюджетних коштів.

 

версія для друку