українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд посилить контроль за якістю товарів
15.03.2012 | 18:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд спільно з громадськістю розробить нову систему контролю за якістю товарів і послуг.

Про це Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив під час зустрічі з представниками громадських організацій та експертів з питань захисту прав споживачів.

"Головна мета нашої сьогоднішньої зустрічі полягає в тому, щоб знайти рішення, які б дали змогу вибудувати нашу політику у цьому напрямку, рухатися до створення нової системи захисту прав споживачів і контролю за якістю і безпекою товарів", - сказав Глава Уряду.

Він підкреслив, що дерегуляція підприємницької діяльності в жодному разі не має призвести до зниження контролю за якістю товарів. "З одного боку, урядова політика спрямована на зниження регуляторного тиску на підприємців, на зменшення кількості перевірок. З іншого боку, така робота з дерегуляції не має призвести до того, що знизиться контроль за якістю товарів. Ми з вами мусимо знайти тонку межу, аби зниження контролю не призвело до безконтрольності", - сказав Микола Азаров.

Прем'єр-міністр висловив сподівання, що новостворена Координаційна рада з питань якості та безпеки життя людини зможе напрацювати відповідні пропозиції.

версія для друку