українська російська англійська
Микола Азаров: Громадянин не повинен оплачувати ті послуги, які він не отримує
15.03.2012 | 18:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Громадянин не повинен оплачувати ті послуги, які він не отримує. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному.

Аби громадяни не переплачували, потрібно повсюди встановити лічильники, щоб ті в кого, приміром, батареї ледь теплі, не сплачували стовідсотково за тепло, якого не отримали. Водночас Микола Азаров наголосив, що комунальники повинні робити все  можливе, аби опалення в квартирах було належної якості.

«Оплата має бути по факту виконаних послуг», - наголосив Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду зазначив, що необхідна невідкладна модернізація системи житлово-комунального господарства, адже «труби з кожним роком не молодшають, а старіють».

«Наразі працює велика серйозна програма, яка передбачає як державне фінансування, так і модернізацію ЖКГ за рахунок кредитних ресурсів, - сказав Микола Азаров. – Створюються нові форми об’єднання власників будинків, і держава їм надає всіляку допомогу».

Очевидно, що для розв’язання питання потрібен час, адже держава не в змозі за один рік вирішити ті проблеми, які не вирішувались останні 30 років. На переконання Прем’єр-міністра, необхідно створити умови, за яких би бізнес прийшов в сферу ЖКГ. Одна з них – запровадження економічно обгрунтованих тарифів. Однак вони мають бути виваженими, адже існують випадки, коли тарифи необґрунтовано завищують, за рахунок чого «в деяких жеках зарплата пишется більша, ніж у міністра».

Микола Азаров наголосив, що такого не повинно бути, тарифи мають бути обґрунтованими.

версія для друку