українська російська англійська
Микола Азаров щодо держборгу: ми позичаємо рівно стільки, скільки нам треба віддати
15.03.2012 | 19:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

З 2012 року Уряд вийшов на зниження частки державної заборгованості відносно ВВП. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров у програмі "Іспит для влади" на Першому національному телеканалі.

«З 2012 року відбувається зниження частки нашої заборгованості до нашого ВВП. Тобто якщо до 2012 року цей відсоток зростав, то у 2012 році ми вперше йдемо на зниження цієї частки, це означає, що податкове навантаження або частка боргів, боргове навантаження, знижується, тобто нам буде з року в рік легше погашати свої зобов'язання», - наголосив Микола Азаров, зауваживши, що величезні борги є наслідком провальної економічної політики попереднього уряду.

Прем'єр-міністр наголосив, що на сьогодні Уряд позичає «рівно стільки, скільки нам треба віддати», в той час як «у 2009 році кожна друга гривня, яку ми витрачали, була позиченою». «Ми вже не позичаємо на зарплату, не позичаємо на реалізацію наших різних проектів, а позичаємо рівно стільки, скільки нам треба віддати. Відповідно рівень необхідних позик знижується», - підкреслив Микола Азаров.

версія для друку