українська російська англійська
У Чернівецькій області стару сільську школу перетворено на сучасний навчально-виховний комплекс
16.03.2012 | 10:37
Чернівецька ОДА

В селі Чудей на Сторожинеччині відтепер замість старої школи – сучасний навчально-виховний комплекс. 15 березня новий навчальний заклад відвідали керівники Чернівецької облдержадміністрації та журналісти. Заступник начальника головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Любов Тарангул нагадала, що рішенням обласної ради для забезпечення рівного доступу до якісної освіти, умов навчання, виховання і спеціального догляду за дітьми з особливими потребами Чудейську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат реорганізовано в навчально-виховний комплекс. Приміщення, в якому раніше функціонував цей заклад освіти, потребувало реконструкції.

Нині, після реорганізації та ремонту, тут – сучасний навчально-виховний комплекс з усім необхідним інвентарем, в якому школярі мають можливість навчатися, а вчителі працювати, в найбільш комфортних умовах. На сьогодні тут функціонує 3 дошкільних групи, у яких навчально-виховним процесом охоплено 86 дітей. “Таким чином охоплення дошкільним вихованням у селі Чудей збільшено на 19%”, – зауважила Любов Тарангул.

За словами заступника начальника головного управління освіти і науки, учні Чудейської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з 1 червня минулого року зараховані до спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №4 міста Чернівці, спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 в обласному центрі та Карапчівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. “Проведено роботу щодо працевлаштування 36 працівників колишньої школи-інтернату – усім їм було запропоновано по кілька посад відповідно до фаху та умов роботи, 34 особи працевлаштовано у навчальних закладах району”, – відзначила Любов Тарангул.

 

 

версія для друку