українська російська англійська
Виставка українських та румунських поштових марок триватиме до 31 березня
16.03.2012 | 12:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У Києві в Будинку зв’язку відкрито філателістичну виставку з нагоди 20-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією. Урочиста церемонія відкриття відбулася 15 березня. У заході взяли участь заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Галина Нелепа, Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні п. Корнел Юнеску, заступник директора ІІІ територіального департаменту Міністерства закордонних справ України Ігор Лоссовський, а також представники компанії Romfilatelia (Румунія) п. Аліна Даніела Пельтеку, комерційний директор, та п. Лумініта Мінку, начальник відділу маркетингу.

На виставці представлені колекції поштових марок України та Румунії. Українська колекція має назву «Запрошуємо в Україну» та складається з таких розділів: «Історія в особистостях», «Культурна різноманітність», «Чарівний світ природи», «Промисловий та науковий потенціал».

Румунська колекція «Подорож по Румунії» представлена розділами: «Наші цінності: туризм, природний заповідник, Дунай – король європейських рік, Чорне море, міста, замки, фауна, флора», «Культура серед культур», «Гуманітарна підтримка».

Виставка триватиме з 15 по 31 березня 2012 року. Поштовики запрошують усіх охочих оглянути експозицію художніх поштових мініатюр.

 

версія для друку