українська російська англійська
Презентовано восьмитомну Енциклопедію державного управління, підготовлену понад 700 авторами
16.03.2012 | 16:04
Прес-служба Національної академії державного управління при Президентові України

16 березня 2012 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулась презентація восьмитомної Енциклопедії державного управління – першого  інноваційного вітчизняного проекту галузі науки та освіти “Державне управління”.

Унікальність видання полягає в тому, що в Енциклопедії  відображено сучасні досягнення державно-управлінської науки та практики, окреслено найбільш усталені складові термінологічної системи наукових знань з державного управління, розкрито специфіку системи державного управління. Видання  містить понад 3000 термінів і понять з теорії та історії державного управління. До її підготовки було залучено понад 700 провідних вітчизняних і зарубіжних науковців, фахівців різних галузей наук, державних службовців, а також науково-педагогічний колектив Національної академії та її Львівського, Дніпропетровського, Одеського, Харківського регіональних інститутів.

“Енциклопедія державного управління сприятиме розвитку державності, підвищенню ефективності державного управління та місцевого самоврядування в Україні, розширенню знання з теорії та практики державного управління, формуванню високого рівня професійної та адміністративної культури управлінців”, – зазначив президент Національної академії Юрій Ковбасюк.

Науково-редакційна колегія презентувала учасникам заходу – представникам вищих навчальних закладів України – вісім томів Енциклопедії державного управління: “Теорія державного управління”, “Методологія державного управління”, “Історія державного управління”, “Галузеве управління”, “Територіальне управління”, “Державна служба”, “Глобалізація та європейська інтеграція”, “Публічне врядування”.

Учасники презентації восьмитомної Енциклопедії державного управління в подарунок отримали електронну версію видання.

 

 

версія для друку