українська російська англійська
Торгові мережі Сімферополя підтримали Програму "Соціальна карта кримчанина"
17.03.2012 | 09:35
Рада міністрів АРК

Мережі супермаркетів і торгових об'єктів Сімферополя підтримали республіканську Програму «Соціальна карта кримчанина». Дане питання обговорювалося на нараді з питань зниження цін для соціально незахищених громадян.

В ході наради зазначалося, що дана програма передбачає надання пенсіонерам, ветеранам війни, багатодітним сім'ям, чорнобильцям, інвалідам та іншим незахищеним категоріям громадян знижок 5-7% на соціально значимі продукти. Програма «Соціальна карта кримчанина» не має аналогів в Криму та Україні і дозволить підвищити рівень соціального захисту кримчан.

Представників торгових мереж на нараді проінформували про правила і переваги участі в програмі. Представники бізнесу виявили готовність надати пільговим категоріям кримчан знижки на продукти.

Нагадаємо, 15 березня Рада міністрів АРК уклала Меморандум про взаєморозуміння з торговельними мережами і громадськими організаціями щодо реалізації регіональної Програми «Соціальна карта кримчанина».

Зазначена програма розроблена за ініціативою Ради міністрів АРК з метою підвищення ефективності соціальної пільгових категорій громадян. Згідно з програмою, пенсіонери, ветерани війни, багатодітні сім'ї, чорнобильці, інваліди та інші незахищені категорії громадян зможуть купувати товари зі знижкою 5-7%. Реалізація програми почнеться через 2 місяці.

 

 

версія для друку