українська російська англійська
Микола Азаров вважає відкриття Камерної сцени театру імені Франка визначною подією
19.03.2012 | 19:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров узяв участь у відкритті Камерної сцени ім. С.Данченка Національного академічного драматичного театру імені І.Франка.

"Для театрального життя нашої країни відкриття цієї сцени найвідомішого театру - величезна подія", - сказав Глава Уряду.

Він додав, що дуже любить театр і при нагоді відвідує вистави у вітчизняних театрах.

Водночас Прем'єр-міністр із прикрістю констатував, що будівництво Камерної сцени театру імені Франка тривало понад 20 років. "Мені шкода втрачених років. Коли Богдан Ступка прийшов до мене та розповів про те, що будівництво Камерної сцени триває понад 20 років... Я не звик, щоб такі об'єкти будувалися протягом 23 років - вони мають будуватися максимум за рік", - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що Уряд максимальну увагу приділятиме розвитку культури. "Турбота про наше культурне життя, розбудова інфраструктури та створення умов для того, щоб висока культура була доступною людям - це наше серйозне завдання, і ми приділятимемо цьому максимальну увагу", - наголосив Прем'єр-міністр.

У свою чергу художній керівник Національного академічного драматичного театру імені І.Франка Богдан Ступка подякував Прем'єр-міністру за те, що Уряд організував завершення будівництва нової сцени. "Дозвольте мені від імені присутніх у цій залі, від імені глядачів, від української театральної інтелігенції подякувати Вам, Миколо Яновичу, за те, що Ви зробили прекрасний подарунок для всіх нас", - сказав він.

Прем'єр-міністр вручив урядові нагороди працівникам театру та будівельникам.

 

 

версія для друку