українська російська англійська
Прем'єр-міністр наказав МОЗу провести інвентаризацію медичного обладнання
21.03.2012 | 11:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров наказав Міністерству охорони здоров’я провести інвентаризацію всього медичного обладнання в установах охорони здоров’я II-III рівня. Відповідне доручення Глава Уряду зробив на засіданні Кабінету Міністрів.

«Міністерство повинно зробити інвентаризацію медичного обладнання: і того, яке встановлено в установах охорони здоров’я II-III рівня, і того, яке ще не встановлене», - розпорядився Микола Азаров.

За словами Прем’єр-міністра, за минулорічними даними установи охорони здоров'я не використовували 740 одиниць медичного обладнання на суму 322 млн. грн.

«Зараз в охороні здоров'я реалізується комплекс перетворень, які покликані дати людям доступну і якісну медичну допомогу. Безумовно, це складний і з організаційної, і з економічної,  і з соціальної точки зору процес. Тим паче кожен крок повинен бути вивіреним і своєчасним. Тому Міністерство разом з місцевими органами влади повинно відслідковувати й максимально швидко реагувати на проблеми, які виникають у ході реалізації реформи і вести постійний діалог з громадянським суспільством», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку