українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд приділятиме максимальну увагу виведенню бізнесу з тіні
21.03.2012 | 20:57
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Одним із головних завдань Уряду є виведення бізнесу з тіні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час відвідин Варшавської фондової біржі.

«Головне наше завдання зменшити тіньовий бізнес, тобто створити умови і стимули для того, аби бізнес платив податки», - сказав Микола Азаров. Водночас Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд проводить дерегуляцію та зменшення адміністративного впливу на бізнес.

«Уряд за останні два роки активно проводить політику дерегуляції та зменшення адміністративного впливу на бізнес. Я думаю, що за рік-півтора ми завершимо цей процес», - сказав Микола Азаров. При цьому він зазначив, що уже зараз новий бізнес в Україні можна зареєструвати за 1-3 дні. Разом із тим, законом України закріплено, що виділення земельної ділянки для будівництва становить не більше 90 днів.

Крім того, Глава Уряду підкреслив, що в Україні в два рази скорочено кількість податків та на 4% зменшено податок на прибуток. Микола Азаров додав, що нині податок на прибуток становить 21 %, наступного року він буде 19 % і у 2014 році становитиме 16 відсотків.

 

Закачати відео

 

версія для друку