українська російська англійська
Прем'єр-міністр Польщі високо оцінює рівень підготовки України і Польщі до Євро-2012
22.03.2012 | 12:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск високо оцінює рівень підготовки України і Польщі до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це він заявив під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

«Ми можемо констатувати, що Польща і Україна добре підготувалися до Євро-2012. До чемпіонату залишилося 10 тижнів, і, я впевнений, за цей час всі проекти будуть завершені», - підкреслив Дональд Туск.

У свою чергу Микола Азаров зазначив, що підготовка до чемпіонату вийшла на фінішну пряму, і на цьому етапі сторонами обговорюватимуться ті питання, які потребують координації та спільних дій, зокрема питання спрощення перетину проходження митного контролю для гостей та вболівальників Євро-2012. Прем’єр-міністр України також запропонував обговорити питання спрощеного перетину вболівальниками українсько-польського державного кордону.

Глава польського Уряду підтримав ініціативу Миколи Азарова та запропонував винести на окреме обговорення питання покращення дорожньої інфраструктури України і Польщі.

У свою чергу Прем’єр-міністр України зазначив, що вперше в історії Україну та Польщу зв’язало дуже якісне транспортне сполучення.

 

 

Закачати відео

версія для друку