українська російська англійська
Віталій Захарченко вручив столичним міліціонерам ключі від 55 нових автомобілів патрульної служби
22.03.2012 | 17:06
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко відвідав головне управління МВС України в Києві тавручив ключі від 55 нових автомобілів представникам патрульної служби київської міліції для більш оперативного та якіснішого розкриття злочинів на вулицях столиці. Ці транспортні засоби оснащені по останньому слову техніки.

Не оминув Міністр увагою й кожного з присутніх офіцерів, у дружній бесіді з якими поспілкувався про службу, навчання, сімейні і матеріальні проблеми, а також зупинився й на деяких робочих моментах.

Завдяки зусиллям правоохоронного відомства та Київської міської ради майже два десятки міліцейських родин нарешті зможуть з полегшенням зітхнути та переїхати у власні затишні оселі, про які вони мріяли не один день. Майже 20 київських правоохоронців отримали з рук міністра ордери на житло. Дехто очікував на цей момент біля 30 років.

«На даний момент ми прораховуємо різні варіанти, аби надати житло усім працівникам органів внутрішніх справ. Адже в одному лише Києві на черзі стоять 2 782 родини. Безумовно, це питання складне, але ми взялися за його вирішення», - зазначив Віталій Захарченко.

Після урочистостей відбулася службова нарада з керівниками служб та підрозділів головного управління з питань забезпечення правопорядку на «Євро-2012». Під час якої пролунали питання щодо фінансового забезпечення в рамках підготовки до свята футболу, тісної співпраці правоохоронних органів разом із представниками міської адміністрації, прибуття та проживання у столиці делегацій уболівальників та поліцейських з країн-учасниць турніру, залучення стюардів та багато інших проблемних питань.

Наостанок, Міністр внутрішніх справ відвідав чергову частину, де ознайомився з роботою системи центрального управління нарядами міліції ЦУНАМІ. Вона дозволяє координувати дії міліцейських нарядів на території міста та оперативно розкривати злочини по гарячих слідах.

 

 

версія для друку