українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Ми відновлюємо соціальну справедливість щодо шахтарів-інвалідів та потерпілих на виробництві
22.03.2012 | 20:10
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кроки, які здійснює Уряд в рамках Нової соціальної політики, дозволять суттєво збільшити виплати шахтарям-інвалідам, іншим потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Про це заявив сьогодні Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко під час робочої поїздки до Донецька. У Донецьку Сергій Тігіпко провів робочу нараду з представниками Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, зустрівся з представниками громадських організацій шахтарів-інвалідів, потерпілими на виробництві та членами їх сімей.

«Сьогодні ми домовились про осучаснення страхових виплат усім, хто втратив здоров’я на виробництві. На першому етапі осучаснення відбудеться за 2002-2005 роки. Вважаю це початком відновлення соціальної справедливості щодо цих людей», - зауважив урядовець.

Внаслідок цього рішення, за словами Сергія Тігіпка, страхові виплати для людей, які отримали інвалідність в 2002 році, в середньому зростуть на 324 грн.

Відповідаючи на запитання донецьких журналістів, Сергій Тігіпко зазначив, що це рішення найближчим часом буде узгоджено з соціальними партнерами - роботодавцями і профспілками, - та затверджено на засіданні Кабінету Міністрів України.

 

версія для друку