українська російська англійська
Обласна влада прагне викорінити заборгованість як явище
23.03.2012 | 12:25
Сумська ОДА

На 15 діючих підприємствах області погашено заборгованість із заробітної плати, на 6 підприємствах – скорочено

Про це повідомлялось у ході засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

За словами начальника управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Анатолія Боярка, станом на 22 березня повністю розрахувалися з боргами: ЗАТ «Інститут «Сумипроект»», ПП «Суми-Капітал», ТОВ «Промтранс-нафтосервіс», ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Суми»», ТОВ «Газмашсервіс», ТОВ ВКФ «Волькар», ДП «Комунсервіс», ТОВ «Інвестор-96», ПВКФ «НІЛ», ДП БМП «Ромнипромбуд», Шосткінські КП – «Шостка-зеленбуд» та КППВО «Енергія», філія «Буринський райавтодор», філія «Краснопільський райавтодор», філія «Охтирський  райавтодор».

Скорочено заборгованість в ОКП «Аеропорт Суми», ТОВ «Артторг», КП «Путивльська ЖЕК», Середино-Будське ПП «Водо-Сервіс», ДП «Агрофірма «Діамант»» Сумського району, КП «Тростянецькомунсервіс».

 «Обласна влада прагне викорінити заборгованість як явище. Цього від нас вимагають Президент України Віктор Янукович та губернатор області Юрій Чмирь», – наголосила заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко.

У ході зустрічі керівники підприємств-боржників зобов’язалися у найкоротший термін погасити заборгованість із заробітної плати.

 

версія для друку