українська російська англійська
Борис Колесніков: Всі українські міста-мільйонники вже цього року будуть задіяні у швидкісному сполученні
23.03.2012 | 14:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Завдання до кінця цього року – з’єднати швидкісним рухом всі українські міста-мільйонники, надалі – оновлювати приміські електрички. Про це повідомив  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час відкриття тренажерного центру з підготовки машиністів електропоїздів виробництва «Hyundai Rotem» на залізничній станції Дарниця.

«До Чемпіонату Європи ми відкриваємо Харків, Львів та Донецьк та кільцеве швидкісне сполучення між містами-мільйонниками Сходу України - Харковом, Дніпропетровськом та Донецьком. Крім того, поїзди «Шкода» обслуговуватимуть маршрути Донецьк-Луганськ та Донецьк-Маріуполь».

Окреслюючи подальші перспективи розвитку швидкісного сполучення, Борис Колесніков зауважив, що не пізніше вересня буде запущено швидкісні поїзди до Дніпропетровська, а орієнтовно до середини грудня – до Одеси. «Таким чином перший етап впровадження швидкісного руху буде пройдено», - сказав він.

«Відтак всі українські міста-мільйонники, включаючи Львів, вже цього року будуть задіяні у швидкісному сполученні, - підкреслив він. – Подальші плани – повністю перейти на швидкісний рух у міжміському сполученні».

Ще один масштабний проект – це приміське сполучення, тобто, оновлення електричок. «Якщо нам вдасться досягти домовленостей зі «Шкода» – ми займатимемося оновленням електричок. При цьому при спільному українсько-чеському виробництві 50-60% деталей буде саме від українського виробника», - зауважив Борис Колесніков.

 

 

версія для друку