українська російська англійська
Українські колії повністю адаптовані для курсування нових швидкісних поїздів, - Віце-прем'єр-міністр
23.03.2012 | 15:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Українські залізничні колії повністю адаптовані для курсування нових швидкісних поїздів. На цьому наголосив  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час відкриття тренажерного центру з підготовки машиністів електропоїздів виробництва «Hyundai Rotem» на залізничній станції Дарниця.

«Залізниця повністю адаптована під швидкість курсування нових поїздів. На маршрутах від столиці до Львова, Харкова та Донецька швидкість сягатиме 160-180 км за годину», - підкреслив Борис Колесніков.

На переконання Віце-прем’єр-міністра України, з такою швидкістю залізниця стане рівноправним конкурентом авіації. Проте щоб максимально наблизитися до європейських умов обслуговування пасажирів необхідно змінити й систему продажу залізничних квитків. «Будемо якісно змінювати і систему продажу квитків: тобто, кожен з етапів – від купівлі квитка до самої поїздки – мають бути максимально комфортними», - зауважив він.

Борис Колесніков залишився задоволеним новим тренажером, зокрема, моделюванням справжніх умов руху поїздів, зауваживши, що «найважливіше, щоб він сподобався машиністам». «Повністю змодельовано реальні умови руху поїзду від Києва до Харкова: машиніст зможе сісти в тренажер, наприклад, на станції Харкова, та «доїхати» до Києва», - сказав він.

Навчання на новому тренажері українських машиністів, які повинні будуть забезпечити не тільки комфортний, а й безпечний рух нових поїздів, буде розпочато вже з понеділка, 26 березня. 

 

 

версія для друку