українська російська англійська
Клініка, яка розташована на території Києво-Печерської Лаври буде працювати у звичайному режимі
23.03.2012 | 15:31
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

23 березня під головуванням Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової відбулась нарада, на якій обговорювалась ситуація з клінікою Інституту епідеміології і інфекційних хвороб ім. Громашевського Національної академії медичних наук України. У нараді взяли участь президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк, голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Тетяна Александріна, начальник Головного управління охорони здоровя Київської міської державної адміністрації Віталій Мохорєв, представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Під час наради піднімалось питання щодо забезпечення належним лікуванням хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД, гепатити та інші інфекційні хвороби у клініці Інституту епідеміології і інфекційних хвороб ім. Громашевського Національної академії медичних наук України. Раїса Богатирьова наголосила, що основою при прийняті будь-яких рішень мають бути інтереси пацієнтів.

На нараді також обговорювалися варіанти вирішення проблем лікування та розміщення клінічної бази Інституту епідеміології і інфекційних хвороб ім. Громашевського Національної академії медичних наук України. Сторони домовились додатково обговорити запропоновані варіанти. Національна академія медичних наук України розгляне варіанти збільшення фінансування лікування хворих на ВІЛ-інфекцію та СНІД.

Президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк повідомив  про скасування Постанови Бюро Президії Національної академії медичних наук України щодо припинення госпіталізації хворих з інфекційними захворюваннями до Клініки. Клініка буде працювати у звичайному режимі та питання щодо переведення хворих у інші заклади підійматись не буде, поки не будуть створені відповідні умови для хворих в інших закладах.

версія для друку