українська російська англійська
Микола Азаров представив колективу Мінекономрозвитку новопризначеного Міністра Петра Порошенка
23.03.2012 | 16:19
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров представив колективу Міністерства економічного розвитку і торгівлі новопризначеного Міністра Петра Порошенка.

Глава Уряду відзначив, що на Міністерство економічного розвитку і торгівлі, яке у структурі виконавчої влади є одним з основних, і без погодження з яким не відбувається жодного ухвалення рішення Уряду, покладаються великі завдання. «Міністерство економіки несе відповідальність за розвиток економіки, за модернізацію економіки, за зниження енергоспоживання і енергозбереження, за цінову стабільність та багато інших завдань», - наголосив Микола Азаров, відзначивши високі професійні якості новопризначеного Міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка та сподівання на успішну працю на новій посаді. «Нам потрібно забезпечити проведення економічних реформ і не тільки», - сказав Прем’єр-міністр.

Микола Азаров також висловив вдячність колективу Міністерства та попереднім Міністрам за щоденну працю із забезпечення життєдіяльності країни.

У свою чергу Петро Порошенко запевнив Прем’єр-міністра, що Міністерство виконає поставлені завдання. «Сподіваюся, що ми зможемо продемонструвати  гарні результати уже найближчим часом», - сказав він.

 

Петро Порошенко призначений Міністром економічного розвитку і торгівлі Указом Президента України № 210/2012 від 23 березня 2012 року.

 

версія для друку