українська російська англійська
Мінрегіон залучає партнерів для реформування житлового законодавства
23.03.2012 | 17:37
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

О 9:45 26-го березня у прес-центрі Укрінформу (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція керівника проекту Міжнародної фінансової корпорації «Енергоефективність у житловому секторі України» Гжегожа Гайди, Першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександра Аліпова та заступника керівника Координаційного центру з впровадження економічних реформ при Президентові України Яни Бугримової.

Проектом на замовлення Мінрегіону буде оголошено конкурс на розробку проектів нормативно-правових актів з питань сумісного володіння, ухвалення спільних рішень щодо утримання та управління багатоквартирним будинком. Новий механізм співпраці розробляється з метою усунення головних перешкод на шляху проведення широкомасштабної модернізації багатоквартирного житлового фонду.

Громадськості представлять Технічне завдання для Консультанта з розробки проектів нормативно-правових актів.

 

  Акредитація за електронною поштою: press@minregion.gov.ua, також дані можна повідомляти за телефонами: (044) 590-47-91, 590-47-92, виключно до 9:30 26-го березня. Необхідно зазначити контактні телефони для оперативного зв’язку.

 

 

версія для друку