українська російська англійська
Кращі практики розвитку земельної сфери у ФРН - для України
23.03.2012 | 17:30
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

«Заходи в рамках українсько-німецької співпраці у сфері земельних відносин носять прикладний характер і допомагають українським фахівцям збагатитися знаннями про кращі практики розвитку земельної галузі у Федеративній Республіці Німеччина, – зазначив заступник голови  Держземагентства України Микола Калюжний під час семінару із фахівцями Товариства з управління та реалізації земель (BVVG), який пройшов у Києві у рамках проекту “Німецько-український аграрний діалог”. – У своїй діяльності ми враховуємо досвід Федеративної Республіки Німеччина у сфері земельних відносин».

Так, українські фахівці ретельно розглянули схеми проведення інтегрованої консолідації земель. Основні пункти німецького закону “Про консолідацію земель” враховані українською робочою групою по розробці законопроекту “Про консолідацію земель сільськогосподарського призначення”, положення якого увійшли окремим розділом в проект Закону України “Про ринок земель”.

«Ми також вдячні німецькій стороні за кваліфіковані коментарі до проекту Закону України “Про ринок земель” при його підготовці до розгляду у Верховній Раді України», – сказав Микола Калюжний.

Торік проведено три семінари, тематика яких була надзвичайно актуальна в контексті активізації проведення земельної реформи в Україні. Крім того, під час семінарів розглядалося таке нагальне питання, як зміна цільового призначення земельних ділянок. Спрощення цієї процедури передбачено Національним планом по реалізації Програми економічних реформ в 2010-2014 роках.

 

 

версія для друку