українська російська англійська
Міністр культури виступив з доповіддю на Міжнародній науковій конференції "Микола Лисенко і світова музична культура"
23.03.2012 | 18:10
Прес-служба Міністерства культури

23 березня Міністр культури Михайло Кулиняк під час робочої поїздки до Львова відвідав Львівську національну академію імені Миколи Лисенка. В рамках ювілейних заходів до 170-річчя від дня народження видатного українського композитора та громадського діяча Миколи Лисенка Львівська національна музична академія зустрічає гостей та учасників Міжнародної наукової конференції «Микола Лисенко і світова музична культура».

  Відкриваючи конференцію, Михайло Кулиняк привітав всіх учасників наукового форуму, та відзначив, що ювілей засновника української композиторської школи Миколи Лисенка святкується в багатьох містах нашої держави: «Особливо ж урочисто – і це цілком закономірно! – відзначається цей ювілей у Львові, бо ж Лисенко – патрон Вашої академії, той символ збереження вікових традицій народу, яким ніколи, ні в які найскрутніші часи не зраджували львівські музиканти».

  Також Міністр відзначив, що вже проведені  акції зі вшанування пам’яті великого українського композитора є лише  початком ювілейного Лисенкового року і попереду ще багато цікавих мистецьких акцій та наукових читань. «У нас ще багато планів щодо вшанування засновника нашої класичної композиторської школи і популяризації його музики в найширших колах суспільства. Адже якими б об’ємними не були вже проведені ювілейні акції, в доробку Лисенка все ще залишається багато нового і цікавого і для нас, і для наших нащадків» - додав він.

  Міністр культури України Михайло Кулиняк став учасником наукової конференції та виступив із доповіддю «Роль Миколи Лисенка в становленні української національної музичної культури».

  У Міжнародній науковій конференції «Микола Лисенко і світова музична культура» взяли участь  майже 30 доповідачів із багатьох міст України та з-за кордону.

 

 

версія для друку