українська російська англійська
Міністр оборони відзначив високу готовність військових із захисту повітряного простору під час проведення Євро-2012
23.03.2012 | 18:23
Прес-служба Міністерства оборони

Міністр оборони України Дмитро Саламатін відзначив високу готовність військових із захисту повітряного простору під час проведення Євро-2012. Про це він заявив, сьогодні, 23 березня, під час раптової перевірки готовності чергових сил Повітряного командування ЦентрПовітряних Сил Збройних Сил України, дислокованих на Київщині.

Глава вітчизняного оборонного відомства прибув на завершальну фазу інспектування частин Повітряного командування Центр з метою перевірки їх готовності до виконання завдань по захисту повітряного простору над столицею України під час проведення Євро-2012.

Дмитро Саламатін особисто перевірив приведення бригади тактичної авіації у повну бойову готовність. На перехоплення цілі в небо було піднято літак-винищувач Міг-29 зі складу чергових сил. Контрольну ціль, яку було класифіковано як підтверджену загрозу, імітував навчально-бойовий літак Л-39.

На командному пункті бригади глава оборонного відомства спостерігав за діями чергової бойової обслуги при наведенні винищувача на ціль, яку було примушено до посадки на військовий аеродром Васильків.

Міністр оборони особисто подякував за майстерну роботу льотчика 2-го класу підполковника Володимира Кравченка, який пілотував Міг-29.

«Сьогодні я побачив реальну бойову роботу, а не “показуху”, – підкреслив Дмитро Саламатін.

Глава оборонного відомства на аеродромі ознайомився з умовами несення бойового чергування авіаторами, поспілкувався з інженерно-технічним складом.

 

 

версія для друку