українська російська англійська
Микола Азаров упевнений, що вугільна галузь буде успішно розвиватися
23.03.2012 | 18:43
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров упевнений, що вугільна галузь України буде успішно розвиватися. Про це він заявив під час спілкування з користувачами соціальної мережі «Фейсбук».

Глава Уряду підкреслив, що працівники вугільної галузі не повинні турбуватися за свою роботу і виплату зарплати. За його словами, Кабінет Міністрів веде активну роботу над ринками збуту вугілля. «Хочу заспокоїти працівників вугільної промисловості, шахтарів: заробітна плата буде виплачуватися нормально. Уряд зараз займається переведенням котельного господарства на вугільну суміш. Таким чином, перспектива для збуту вугілля у нас буде», - заявив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також зазначив, що зараз в Україні створені досить великі запаси вугілля, і енергетики не завжди охоче купують цей дорогий продукт. Саме тому, підкреслив Микола Азаров, можливі деякі перебої з відвантаженням вугілля, але цю проблему Уряд вирішує: «Це проблема Урядом зараз вирішується. Але в будь-якому випадку тривожитися за майбутнє вугільної галузі не треба».

 

версія для друку