українська російська англійська
Реформування соціальної сфери передбачає підвищення пенсій військовослужбовцям та захист ветеранів
26.03.2012 | 09:34
Одеська ОДА

Про роботу обласної державної адміністрації зі зверненнями громадян, а саме - інвалідів та ветеранів війни, розказав, відповідаючи на запитання журналістів Одеської обласної державної телерадіокомпанії, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи та протидії корупції Сергій Тронько. Він, зокрема, зазначив, що обласна влада дуже уважно ставиться до проблем цієї категорії громадян та прагне максимально задовольняти їх потреби.

«У минулому році голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук у ході особистих прийомів прийняв і вивчив проблеми 112 учасників бойових дій, інвалідів та ветеранів війни. Було розглянуто близько 440 письмових звернень цієї категорії громадян. Причому в 91% випадків по них були прийняті позитивні рішення на користь ветеранів», - зазначив Сергій Тронько.

Він також наголосив, що посилення соціального захисту ветеранів та інвалідів – один з основних напрямків роботи влади.

«За дорученням Президента України в цьому році з травня місяця буде підвищено на 15-20% розмір пенсій для учасників війни, які нагороджені медалями, і на 10-15% підвищаться пенсії тим учасникам війни, які не мають нагород. Крім того, запропоноване Президентом Україна реформування соціальної сфери передбачає підвищення пенсій військовослужбовцям», - сказав він.

 

версія для друку