українська російська англійська
У цьому році на Одещині обласні стипендії отримають удвоє більше обдарованих дітей
26.03.2012 | 10:16
Одеська ОДА

Днями в Одеському літературному музеї відбулося урочисте вручення стипендій голови обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука обдарованим дітям Одещини. Двадцять юних мешканців регіону отримали з рук керівника області посвідчення стипендіатів та квіти. Едуард Матвійчук особисто привітав кожну дитину зі значними успіхами, побажав дітям творчої наснаги та наполегливості в навчанні та творчості.

 «Завдання влади і кожного з нас - підтримувати талановиту молодь, яку народжує наш благодатний край, робити все можливе, для того щоб вони розвивали свої здібності, прославляли своє селище, місто, всю нашу область і країну в цілому. Працюйте над собою і пам'ятайте, що все в житті залежить, насамперед, від вас самих: від вашого бажання трудитися, творчо розвиватися. А обласна влада буде вам у ваших починаннях допомагати» - сказав Едуард Матвійчук.

Керівник Одещини наголосив, що з кожним роком обласна державна адміністрація збільшує кількість стипендій, а також суми, премій які отримують талановиті діти.

«В минулому році таких стипендій було десять, в цьому році їх двадцять. А у наступному році ми преміюємо вже тридцять обдарованих дітей. З кожним роком зростає також сума самої стипендії. У цьому році вона вища ніж минулорічна і становить вже 1200 гривень. А в наступному році ми збільшимо її до 2 тисяч. На цій статті витрат не можна економити, ми повинні дати можливість розвиватися талантам», - підкреслив голова ОДА.

Він зазначив, що турбота про добробут кожної дитини – одне з головних завдань, яке ставить перед собою обласна державна адміністрація та Президент України Віктор Янукович. І це повністю збігається зі змістом оголошених Президентом України соціальних реформ, де  приділена увага покращенню добробуту дітей з малозабезпечених сімей.

 

версія для друку