українська російська англійська
Уряд здійснив черговий перерахунок пенсій
26.03.2012 | 16:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Відповідно до законодавства, буде підвищено розміри пенсій у зв’язку із зростанням заробітної плати в Україні. Відповідну постанову про здійснення чергового перерахунку пенсій Кабінет Міністрів прийняв 26 березня.

Згідно з урядовою постановою, підвищення пенсій буде здійснено з 1 березня у зв’язку із зростанням середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні за попередній (2011) рік, яке дорівнює 20 відсоткам темпів зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні порівняно з попереднім роком. Таким чином, встановлено відповідний коефіцієнт збільшення -   1, 0352 (який відповідає згаданим 20 % темпів зростання).

Для реалізації цього документа потрібно близько 2 млрд. гривень, які були передбачені держбюджетом на  поточний рік.

Перерахунок буде проведено громадянам згідно із положеннями законів «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

версія для друку