українська російська англійська
Урядом врегульовано стратегію протидії порушенням ПДР
26.03.2012 | 17:48
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Кабінет Міністрів України ухвалив проект розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року».

Проект відповідного розпорядження був розроблений Міністерством внутрішніх справ України на виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 480-р «Про Схвалення стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року».

Мета цього нормативно-правового акта полягає у визначенні комплексу базових положень єдиної державної політики у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні на період 2011-2015 років. Крім того, документ передбачає формування засад ефективного державного управління безпекою дорожнього руху, а також створення основ системи стійкої та регульованої безпеки дорожнього руху в Україні.

Послідовна та цілеспрямована реалізація плану заходів дасть можливість підвищити рівень безпеки дорожнього руху, зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод та знизити рівень тяжкості їх наслідків, тим самим мінімізувавши людські втрати та фінансові збитки внаслідок ДТП.

Ініціатори проекту передбачають, що внаслідок його реалізації буде підвищено ефективність державної політики у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, поліпшено стан вулично-дорожньої мережі, а також має підвищитися рівень дотримання правил дорожнього руху його учасниками.

 

версія для друку