українська російська англійська
Олександр Попов привітав номінантів та організаторів театральної премії "Київська пектораль" із 20-річчям
27.03.2012 | 09:27
Київська МДА

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов спільно з Міністром культури України Михайлом Кулиняком відкрили ювілейну 20-ту церемонію вручення театральної премії «Київська пектораль». Зі сцени національного театру імені Івана Франка голова  Київської МДА подякував усім театральним діячам міста за неоціненний вклад у розвиток культури Києва, збереження його мистецьких традицій та плекання моральних цінностей киян.

З нагоди Міжнародного дня театру найкращі представники одразу трьох столичних театрів, котрих визначили голосуванням профспілок, отримали від Олександра Попова повідомлення на одно- та двокімнатні квартири.

«Цього року в столиці щонайменше дві великі театральні події. Ще до осені, з нагоди 1530-ліття Києва, ми відкриватимемо, таке довгоочікуване усіма киянами, відбудоване приміщення «Театру на Подолі», а сьогодні святкуємо 20-ти річчя «Київської пекторалі». Кажуть, що театр – це не мода, театр – вічний. І це так, бо театр виховує нас, вчить моралі, патріотизму, толерантності», – сказав Олександр Попов.

Театральна премія «Київська пектораль» – найдавніша та одна з найшановніших відзнак у театральному мистецтві на території всього СНД. Цього року за першість у її 14 номінаціях змагалися 80 театральних прем’єр столиці сезону 2010-2011 року. Лауреати премії отримують фінансову винагороду у розмірі 8 тисяч гривень.

 

версія для друку