українська російська англійська
Цьогоріч Волинській області із Держбюджету передбачено 151 млн. грн. на ремонт доріг
27.03.2012 | 11:24
Волинська ОДА

Цьогоріч у районах  Волинської області насамперед ремонтуватимуться ті дороги, які ведуть до шкіл, ФАПів, амбулаторій, храмів та цвинтарів. Про розробку концепції будівництва, ремонту і реконструкцію комунальних доріг, проектно-кошторисну документацію та терміни виконання робіт йшлося 27 березня на нараді у першого заступника голови Волинської облдержадміністрації Олександра Башкаленка.

 У  2012 році Волині із Держбюджету передбачено 151 млн. грн.  на ремонт  доріг, з них: 79 млн. грн.  спрямують на будівництво доріг державного значення, 51 млн. грн. передадуть  бюджетам сільрад, 31 млн. грн.    закумулюють в обласному бюджеті.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації,  насамперед  (напередодні Великодня) в районах відремонтують під’їздні дороги до храмів та цвинтарів. Поставлений термін виконання – до 12 березня.   Тривають процедури узгодження проектно-кошторисної документації та укладення договорів підряду щодо доріг до лікарень, шкіл та ФАПів. «Приблизне фінансування реконструкції доріг на кожен район складає 300 тисяч гривень. І кожна бюджетна копійка має використовуватись раціонально», - наголосив Олександр Башкаленко.

Розробкою проектно-кошторисної документації на будівництво комунальних доріг займаються ДП «Укрдіпродір» та  ДП «Волинський облавтодор».

 

версія для друку