українська російська англійська
У МОНмолодьспорту триває стажування директорів професійно-технічних навчальних закладів
27.03.2012 | 12:14
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

26 березня 2012 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з директорами професійно-технічних навчальних закладів Вінницької та Херсонської областей, які проходитимуть стажування у період з 26 до 30 березня поточного року.

Під час зустрічі визначено план зазначеного стажування. Директори опрацьовуватимуть проекти нормативно-правових актів, зокрема:  проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою»; проекти державних стандартів професійно-технічної освіти з професій: «Водій мототранспортних засобів – 8321» та «Водій автотранспортних засобів – 8322».

Також заплановані зустрічі стажерів з представниками Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, керівництвом департаментів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Окрім того, вони братимуть участь у роботі ХХІ Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2012», Всеукраїнській нараді щодо обговорення проектів державних стандартів професійно-технічної освіти для водіїв авто-мототранспортних засобів та підготовці до Першого Всеукраїнського форуму майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів України.

 

версія для друку