українська російська англійська
Голова Сумської ОДА презентував у Посольстві США в Україні інвестиційний потенціал регіону
27.03.2012 | 15:23
Сумська ОДА

Зустрічаючись з Послом США Джоном Теффтом, голова Сумської ОДА Юрій Чмирь запевнив, що на Сумщині створені найбільш сприятливі умови для роботи бізнесу.

«Ми запровадили «єдине інвестиційне вікно», що суттєво спростило оформлення документів на реалізацію інвестиційних проектів та скоротило терміни їх реалізації. Усі дозвільні процедури в регіоні обмежено до одного року», – поінформував керівник області.

Як приклад успішної реалізації на Сумщині інвестиційних проектів він назвав компанію «Крафт Фудз Україна» з американським капіталом, яка завдяки підтримці влади лише за рік побудувала в Тростянці цех з виробництві бісквітного печива, освоївши при цьому 40 мільйонів доларів США.

Юрій Чмирь назвав договір на отримання гранту Американської агенції з торгівлі та розвитку на будівництво в Сумах сміттєпереробного заводу, підписаний Послом США Джоном Теффтом та директором ТОВ «Світ-М» Сергієм Шевченком, черговим важливим кроком до залучення в регіон американських інвестицій. Він запросив Посла відвідати Сумщину, аби переконатися в дієвості «єдиного інвестиційного вікна».

 

версія для друку