українська російська англійська
Працівники Держфінінспекції під час ревізії виявили у Києві нелегальний цех з виробництва фальсифікованої горілки
27.03.2012 | 15:25
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Працівники Державної фінансової інспекції України під час ревізії на ДП «Спортивний лікувально-відновлювальний центр Інституту електрозварювання ім. Є.О.Патона» (належить до сфери управління Національної академії наук України) виявили нелегальний цех з виробництва і розливу фальсифікованої горілки.

Підпільний цех було виявлено під час огляду ревізорами одного з приміщень, яке спортивний лікувально-відновлювальний центр здає в оренду приватному підприємству «Елеонора 2000».

Слід зазначити, що працівники цього підприємства чинили перешкоди ревізорам, не пускаючи їх у орендоване приміщення, а також намагалися підкупити хабаром. Врешті потрапивши у приміщення з допомогою викликаних правоохоронців, ревізори виявили там понад 10 діжок зі спиртом, цистерну з водою, понад 100 ящиків з порожніми пляшками та наклеєними на них етикетками «Горілка «Пшенична», кришки до пляшок тощо. Загальна кількість пляшок у виявленому горе-цеху становила понад 2 тисячі. Характерно, що так зване виробництво здійснювалося у жахливих, антисанітарних умовах.

На місце події були викликані працівники Голосіївського районного управління міліції, які провели відповідні слідчі дії, а також представники Служби безпеки України.

 

версія для друку